Dlaczego stawiamy na jakość proponowanej odzieży motocyklowej ?

Jesteśmy przekonani, że dobra jakość jest nieodzownym elementem bezpieczeństwa i komfortu jazdy motocyklem, zarówno na krótkie jak i długie trasy motocyklowe, czasem w nieprzewidzianych warunkach atmosferycznych. Dlatego też, produkty proponowane przez nas są wykonane z wysokiej jakości materiałów, które pozwalają na podróżowanie motocyklem w każdych warunkach pogodowych oraz zachowanie bezpieczeństwa podczas jazdy.

Nie poprzestając tylko na ofercie odzieży motocyklowej oraz nieustannie dążąc do rozwijania swojej pasji, od 2018 roku jesteśmy autoryzowanym dealerem motocykli i akcesoriów światowej marki Kawasaki.

Nasze produkty to nie tylko jakość ale bezpieczeństwo i design.

Naszą misją jest „spełnienie marzeń naszych klientów z równoczesnym zapewnieniem bezpieczeństwa i komfortu jazdy”.

Dlaczego Kawasaki?

Marka Kawasaki w czasie swojej długoletniej historii dąży do doskonalenia nowych technologii przy produkcji motocykli. Wiele znanych postaci światowego sportu wybrało właśnie motocykle Kawasaki, na których osiągali mistrzowskie wyniki. Jesteśmy przekonani, że marka Kawasaki wykorzystując swoje długoletnie doświadczenie i pozostając w czołówce światowych liderów branży motocyklowej swoją ofertą zaspokoi oczekiwania najbardziej wytrawnych kierowców motocykli